MiTek 3D 

Kolekcje projektów konstrukcji dachowych oraz domów szkieletowych w chmurze

MiTek 3D to oparta na chmurze platforma dla producentów domów szkieletowych oraz wiązarów wykorzystująca oprogramowanie Pamir do udostępniania interaktywnych modeli 3D klientom i innym zainteresowanym stronom.

MiTek 3D jest zbudowany na bazie danych w chmurze MS Azure, z modelami utrzymywanymi bezpłatnie przez MiTek

Łatwo dostępny model 3D ułatwia i zwiększa interakcję między producentem a klientem końcowym, umożliwiając lepszą współpracę przy projektowaniu, łatwą identyfikację i rozwiązywanie potencjalnych problemów oraz lepsze zrozumienie projektu. Zapewnia również doskonałe narzędzie sprzedaży, a producenci mogą udostępniać modele 3D na etapie wyceny.

Modele są niezwykle proste do udostępniania, a następnie można je przeglądać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Po utworzeniu konta możesz udostępnić model 3D projektu dachu, stropu lub ścian jednym kliknięciem myszy i natychmiast przekazać link do odbiorcy, który może otworzyć i wyświetlić model od razu na dowolnym urządzeniu. Kody QR dla szybkich linków do modelu 3D mogą być również automatycznie generowane w celu uwzględnienia  na wydrukach.

Zobacz przykładowe modele wyeksportowane  z programu Pamir:

Przykład 1

Przykład 2

Przykład 3

Przykład 4

SKETCHFAB to platforma do publikowania i udostępniania modeli 3D. Program Pamir obsługuje również eksport modeli do tej platformy.

Znajdują się na niej również galerie konstrukcji wiązarowych dachów jak też i domów drewnianych zaprojektowanych z zastosowaniem oprogramowania Mitek Industries.

Zobacz przykładowe galerie projektów

> //sketchfab.com/romar1

Kolekcja kilkuset projektów producenta wiązarów – firmy “ROMAR”

>  //sketchfab.com/maciekziolek

Galeria konstruktora Macieja Ziółka

//sketchfab.com/rafald 

Kolekcja Mitek Industries Polska

Mitek Industries Polska Sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 10 | 59-220 Legnica
tel. 76-8628988 e-mail: biuro@mitek.pl